Krakowska Matematyka - logo

Lista szkół – KM 2023/2024

Lista szkół zgłoszonych na konkurs Krakowska Matematyka 2023/2024

W przypadku gdyby zgłoszenie nie pojawiło się na liście po wysłaniu formularza lub zawierało jakieś błędy,
prosimy o e-mail na adres: teresasklepek@gmail.com

Wyszukiwanie szkoły:

Miejscowość: Nr szkoły:

Data zgłoszenia: 2023-11-15 22:06  •  Numer zgłoszenia: 507  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Jabłonka-Bory (Jabłonka-Bory)

ul. Kopernika 14, 34-480 Jabłonka


Data zgłoszenia: 2023-11-14 20:05  •  Numer zgłoszenia: 506  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzaczowicach, Brzączowice 186, 32-410 Dobczyce (Brzączowice)

Brzączowice 186, 32-410 Dobczyce


Data zgłoszenia: 2023-11-14 19:24  •  Numer zgłoszenia: 505  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze (Łysa Góra)

Łysa Góra 275, 32-853


Data zgłoszenia: 2023-11-13 20:34  •  Numer zgłoszenia: 504  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem (Łętowe)

Łętowe 238


Data zgłoszenia: 2023-11-13 07:15  •  Numer zgłoszenia: 503  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy (Palcza)

Palcza


Data zgłoszenia: 2023-11-10 23:37  •  Numer zgłoszenia: 502  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera (Trzemeśnia)

32-425 Trzemeśnia 250


Data zgłoszenia: 2023-11-10 22:46  •  Numer zgłoszenia: 501

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu (Rabka-Zdrój)

Brzozowa 2, 34-700


Data zgłoszenia: 2023-11-10 17:43  •  Numer zgłoszenia: 500  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej (Kraków)

Malborska 98 30-64


Data zgłoszenia: 2023-11-10 16:45  •  Numer zgłoszenia: 499

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi (Libiąż)

Paderewskiego 2, 32-590 Libiąż


Data zgłoszenia: 2023-11-10 15:13  •  Numer zgłoszenia: 498

Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. H. Dąbrowskiego w Słopnicach (Słopnice)

34-615 Słopnice 363


Data zgłoszenia: 2023-11-10 14:24  •  Numer zgłoszenia: 497  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku (Wolbrom)

Wierzchowisko 32b, 32-340


Data zgłoszenia: 2023-11-10 13:52  •  Numer zgłoszenia: 496  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte (Kraków)

os. Strusia 19


Data zgłoszenia: 2023-11-10 11:30  •  Numer zgłoszenia: 495

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego (Zgłobice)

ul. Zgłobicka 4, 33-113 Zgłobice


Data zgłoszenia: 2023-11-10 09:17  •  Numer zgłoszenia: 494  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach (Łęki)

ul. AKacjowa 28


Data zgłoszenia: 2023-11-10 08:49  •  Numer zgłoszenia: 493  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Glisnem (Glisne)

Glisne 70


Data zgłoszenia: 2023-11-10 00:08  •  Numer zgłoszenia: 492  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzesku (Brzesko)

ul. Królowej Jadwigi18, 32-800 Brzesko


Data zgłoszenia: 2023-11-09 23:29  •  Numer zgłoszenia: 491

Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie (Kryspinów)

ul. Długa 30, 32-060


Data zgłoszenia: 2023-11-09 22:59  •  Numer zgłoszenia: 490  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Woli Radłowskiej (Wola Radłowska)

Wola Radłowska 67, 33-133 Wola Radłowska


Data zgłoszenia: 2023-11-09 22:52  •  Numer zgłoszenia: 489  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigii Królowej w Myślenicach (Myślenice)

ul. Zdrojowa 16a


Data zgłoszenia: 2023-11-09 21:48  •  Numer zgłoszenia: 488  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy (Modlnica)

ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica


Data zgłoszenia: 2023-11-09 20:10  •  Numer zgłoszenia: 487  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Długołęce-Świerkli (Długołęka-Świerkla)

Długołęka-Świerkla 64, 33-386 Podegrodzie


Data zgłoszenia: 2023-11-09 20:05  •  Numer zgłoszenia: 486  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu (Podegrodzie)

Podegrodzie 6, 33-386 Podegrodzie


Data zgłoszenia: 2023-11-09 19:46  •  Numer zgłoszenia: 485  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach (Nowe Żukowice)

Nowe Żukowice 54, 33-151 Nowa Jastrząbka


Data zgłoszenia: 2023-11-09 19:14  •  Numer zgłoszenia: 484  •  Potwierdzone

Da Vinci Publiczna Szkoła Podstawowa (Kraków)

os. Na Stoku 34, 31-706


Data zgłoszenia: 2023-11-09 16:59  •  Numer zgłoszenia: 483  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Konfederatów Barskich w Jastrzębi (Jastrzębia)

ul. Barska 134, 34-143 Lanckorona


Data zgłoszenia: 2023-11-09 15:57  •  Numer zgłoszenia: 482  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. J. Bema w Woli Filipowskiej (Wola Filipowska)

Szkolna 2


Data zgłoszenia: 2023-11-09 14:50  •  Numer zgłoszenia: 481

Zespół Placówek Oświatowych w Głogoczowie (Głogoczów)

32-444 Głogoczów 297


Data zgłoszenia: 2023-11-09 14:04  •  Numer zgłoszenia: 480  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Obary (Witkowice)

Beskidzka, 98, 32-650


Data zgłoszenia: 2023-11-09 14:04  •  Numer zgłoszenia: 479  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu (Kamień)

Piaski 2a


Data zgłoszenia: 2023-11-09 13:40  •  Numer zgłoszenia: 478

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu (Nowy Sącz)

ul. Nadbrzeżna 77, 33-300 Nowy Sącz


Data zgłoszenia: 2023-11-09 13:13  •  Numer zgłoszenia: 477  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach (Ryglice)

ul. Tarnowska 25, 33-160 Ryglice


Data zgłoszenia: 2023-11-09 11:39  •  Numer zgłoszenia: 476  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki (Nowy Targ)

Plac Słowackiego 14, 34-400 Nowy Targ


Data zgłoszenia: 2023-11-09 10:33  •  Numer zgłoszenia: 475  •  Potwierdzone

Zespół Szklono Przedszkolny (Szczyrzyc)

Szczyrzyc 123


Data zgłoszenia: 2023-11-09 10:09  •  Numer zgłoszenia: 474  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 13 (Kraków)

ul. ks. Józefa Meiera 16d, 31-236 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-09 09:41  •  Numer zgłoszenia: 473  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego (Łętkowice)

Łętkowice 113, 32-107 poczta Radziemice, Małopolska


Data zgłoszenia: 2023-11-09 08:28  •  Numer zgłoszenia: 472  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Wacława Potockiego (Wola Łużańska)

Wola Łużańska 52


Data zgłoszenia: 2023-11-09 07:19  •  Numer zgłoszenia: 471

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach (Olszowice)

ul. św. Floriania 18, 32-040 Świątniki Górne


Data zgłoszenia: 2023-11-09 06:48  •  Numer zgłoszenia: 470

Szkoła Podstawowa nr 123 (Kraków)

ul. Okólna 16, 30-684


Data zgłoszenia: 2023-11-08 23:41  •  Numer zgłoszenia: 469

Szkoła Podstawowa (Wrząsowice)

ul. Szkolna 5, 32-040 Wrząsowice


Data zgłoszenia: 2023-11-08 23:19  •  Numer zgłoszenia: 468  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Jaworniku (Jawornik)

Jawornik 293, 32-400 Myślenice


Data zgłoszenia: 2023-11-08 22:23  •  Numer zgłoszenia: 467  •  Potwierdzone

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. F. Blachnickiego (Nowy Sącz)

ul. Ducha Sw. 2


Data zgłoszenia: 2023-11-08 22:19  •  Numer zgłoszenia: 466  •  Potwierdzone

Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna (Nowy Sącz)

ul. Ducha Sw. 4


Data zgłoszenia: 2023-11-08 19:36  •  Numer zgłoszenia: 465  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłowniku (Jodłownik)

34-620 Jodłownik 126


Data zgłoszenia: 2023-11-08 17:04  •  Numer zgłoszenia: 464  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 129 im. K. Makuszyńskiego (Kraków)

Osiedle Na Wzgórzach 13a, 31-723 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-08 16:16  •  Numer zgłoszenia: 463  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 60 (Kraków)

Kazimierza Odnowiciela 2, 31-481 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-08 16:02  •  Numer zgłoszenia: 462  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Warszawy (Kamienica)

34-608 Kamienica 490


Data zgłoszenia: 2023-11-08 14:15  •  Numer zgłoszenia: 461  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach (Brody)

Brody 479, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska


Data zgłoszenia: 2023-11-08 13:28  •  Numer zgłoszenia: 460

Publiczna Szkoła Podstawowa (Leszczyna)

Leszczyna 132, 32-733 Trzciana


Data zgłoszenia: 2023-11-08 13:25  •  Numer zgłoszenia: 459  •  Potwierdzone

I Niepubliczna Szkoła Podstawowa Neo Montessori School (Myślenice)

Średniawskiego 27


Data zgłoszenia: 2023-11-08 10:31  •  Numer zgłoszenia: 458  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (Maniowy)

ul. Szkolna 2, 34-436 Maniowy


Data zgłoszenia: 2023-11-08 10:10  •  Numer zgłoszenia: 457  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 9 (Oświęcim)

ul. Budowlanych 68


Data zgłoszenia: 2023-11-08 09:59  •  Numer zgłoszenia: 456

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Podwilku (Podwilk)

34-722 Podwilk 287


Data zgłoszenia: 2023-11-08 09:30  •  Numer zgłoszenia: 455

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II (Myślenice)

ul. Pardyaka 26, 32-400 Myślenice


Data zgłoszenia: 2023-11-08 08:37  •  Numer zgłoszenia: 454  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnem-Lasocicach (Krasne-Lasocice)

Krasne-Lasocice 81, 34-620 Jodłownik


Data zgłoszenia: 2023-11-08 08:28  •  Numer zgłoszenia: 453  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Rajbrot)

32-725 Rajbrot 362


Data zgłoszenia: 2023-11-07 22:33  •  Numer zgłoszenia: 452  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Libiążu (Libiąż)

ul. Szkolna 1


Data zgłoszenia: 2023-11-07 22:14  •  Numer zgłoszenia: 451

Szkoła Podstawowa nr 66 im. Edwarda Dembowskiego (Kraków)

ul. Skotnicka 86, 30-394


Data zgłoszenia: 2023-11-07 22:10  •  Numer zgłoszenia: 450  •  Potwierdzone

ZSG w Siedlcu (Siedlec)

Siedlec, 143


Data zgłoszenia: 2023-11-07 21:13  •  Numer zgłoszenia: 449  •  Potwierdzone

Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego (Kraków)

ul. Karmelicka 45, 31-128 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-07 19:50  •  Numer zgłoszenia: 448  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemiechowie (Siemiechów)

33-181 Siemiechów 519


Data zgłoszenia: 2023-11-07 18:06  •  Numer zgłoszenia: 447  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego (Bystra)

Bystra 154


Data zgłoszenia: 2023-11-07 18:00  •  Numer zgłoszenia: 446  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 (Wieliczka)

ul. Moniuszki 1


Data zgłoszenia: 2023-11-07 17:39  •  Numer zgłoszenia: 445  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce (Dąbrówka)

Dąbrówka 1, 32-712 Bratucice


Data zgłoszenia: 2023-11-07 16:53  •  Numer zgłoszenia: 444  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy (Gostwica)

27 Gostwica


Data zgłoszenia: 2023-11-07 16:41  •  Numer zgłoszenia: 443  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych (Sromowce Wyżne)

ul. nad Zalew 12, 34-443 Sromowce Wyżne


Data zgłoszenia: 2023-11-07 14:53  •  Numer zgłoszenia: 442  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Bemke w Kleczy Dolnej (Klecza Dolna)

ul. Krakowska 4, 34-124 Klecza Górna


Data zgłoszenia: 2023-11-07 14:36  •  Numer zgłoszenia: 441  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej (Oświęcim)

ul. Ignacego Krasickiego 16, 32-600


Data zgłoszenia: 2023-11-07 14:28  •  Numer zgłoszenia: 440  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Zabierzów)

ul. Kolejowa 15, 32-080 Zabierzów


Data zgłoszenia: 2023-11-07 11:19  •  Numer zgłoszenia: 439  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji (Kraków)

ul. Bolesława Śmiałego 6, Kraków, 30-398


Data zgłoszenia: 2023-11-07 10:47  •  Numer zgłoszenia: 438

Źródełko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Kraków)

Kobierzyńska 201


Data zgłoszenia: 2023-11-07 10:19  •  Numer zgłoszenia: 437  •  Potwierdzone

Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Dunin-Brzezińskiego (Droginia)

Droginia, 32-400 Myślenice


Data zgłoszenia: 2023-11-06 22:01  •  Numer zgłoszenia: 436  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego (Kraków)

ul. Porzeczkowa 3, 31-234


Data zgłoszenia: 2023-11-06 21:52  •  Numer zgłoszenia: 435  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi (Żegocina)

Żegocina 50


Data zgłoszenia: 2023-11-06 21:46  •  Numer zgłoszenia: 434  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu (Nowy Targ)

ul. Kowaniec 125a, 34-400 Nowy Targ


Data zgłoszenia: 2023-11-06 21:22  •  Numer zgłoszenia: 433  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 37 im. Juliana Tuwima w Krakowie (Kraków)

os. Stalowe 18, 31-922 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-06 20:41  •  Numer zgłoszenia: 432  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Binarowej (Binarowa)

Binarowa 457, 38-340 Biecz


Data zgłoszenia: 2023-11-06 20:40  •  Numer zgłoszenia: 431  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Ciche)

34-407 Ciche 152


Data zgłoszenia: 2023-11-06 20:14  •  Numer zgłoszenia: 430  •  Potwierdzone

Zespół Szkół w Żarkach (Żarki)

ul. Astronautów 3, 32-593


Data zgłoszenia: 2023-11-06 20:07  •  Numer zgłoszenia: 429  •  Potwierdzone

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja (Kraków)

Grodzka 60, 31-044 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-06 19:01  •  Numer zgłoszenia: 428  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witanowicach (Witanowice)

ul. Jana Pawła II 107, 34-103 Witanowice


Data zgłoszenia: 2023-11-06 18:02  •  Numer zgłoszenia: 427

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza (Tokarnia)

Tokarnia 709, 32-436 Tokarnia


Data zgłoszenia: 2023-11-06 17:39  •  Numer zgłoszenia: 426

Szkoła Podstawowa nr 1 (Rabka-Zdrój)

ul. Jana Pawła II 40, 34-700 Rabka-Zdrój


Data zgłoszenia: 2023-11-06 17:30  •  Numer zgłoszenia: 425

Szkoła Podstawowa nr 3 w Miejskim Zespole Szkół nr 3 im. św. Jana Kantego w Gorlicach (Gorlice)

Wyszyńskiego 16


Data zgłoszenia: 2023-11-06 17:26  •  Numer zgłoszenia: 424  •  Potwierdzone

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego (Kraków)

Forteczna 54, 30-347 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-06 16:50  •  Numer zgłoszenia: 423  •  Potwierdzone

ZSP nr 1 w Osieku (Osiek)

Główna 123


Data zgłoszenia: 2023-11-06 14:25  •  Numer zgłoszenia: 422  •  Potwierdzone

Międzykulturowa Szkoła Podstawowa Otwarty Świat (Kraków)

ul. Batorego 1, 31-132 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-06 14:07  •  Numer zgłoszenia: 421  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Koszycach Wielkich (Koszyce Wielkie)

Szkolna 22


Data zgłoszenia: 2023-11-06 13:29  •  Numer zgłoszenia: 420  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Trzebunia)

Trzebunia 444, 32-438 Trzebunia


Data zgłoszenia: 2023-11-06 13:20  •  Numer zgłoszenia: 419  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Przydonicy (Przydonica)

Przydonica 24, 33-318 Gródek nad Dunajcem


Data zgłoszenia: 2023-11-06 12:52  •  Numer zgłoszenia: 418  •  Potwierdzone

Zespół Szkół w Radłowie (Radłów)

ul. Szkolna 1, 33-130 Radłów


Data zgłoszenia: 2023-11-06 11:12  •  Numer zgłoszenia: 417  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski w Minodze (Minoga)

Minoga 12, 32-043 Skała


Data zgłoszenia: 2023-11-06 10:54  •  Numer zgłoszenia: 416  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Żmiąca)

128


Data zgłoszenia: 2023-11-06 10:50  •  Numer zgłoszenia: 415  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 78 (Kraków)

Jaskrowa 5


Data zgłoszenia: 2023-11-06 10:38  •  Numer zgłoszenia: 414  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi (Lipnica Wielka)

34-483 Lipnica Wielka 205


Data zgłoszenia: 2023-11-06 10:10  •  Numer zgłoszenia: 413  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Trąbkach im. bł. o. Narcyza Jana Turchana (Trąbki)

Trąbki 312


Data zgłoszenia: 2023-11-06 08:13  •  Numer zgłoszenia: 412  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Zaskalu (Zaskale)

34-424 ul. K. K. Wojtyły 51


Data zgłoszenia: 2023-11-06 07:24  •  Numer zgłoszenia: 411  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubaszowej (Lubaszowa)

Lubaszowa 126, 33-172


Data zgłoszenia: 2023-11-06 07:21  •  Numer zgłoszenia: 410  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrkowicach (Piotrkowice)

Piotrkowice 7, 33-170


Data zgłoszenia: 2023-11-05 23:35  •  Numer zgłoszenia: 409  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego (Włosienica)

ul. Józefa Suskiego, 53, 32-642 Włosienica


Data zgłoszenia: 2023-11-05 22:53  •  Numer zgłoszenia: 408  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Wsi (Nowa Wieś)

Nowa Wieś 16, 32-410 Dobczyce


Data zgłoszenia: 2023-11-05 19:59  •  Numer zgłoszenia: 407  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny (Tomice)

Dworska 9a, 34-100


Data zgłoszenia: 2023-11-05 18:57  •  Numer zgłoszenia: 406  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych (Sąspów)

Sąspów 32


Data zgłoszenia: 2023-11-05 18:51  •  Numer zgłoszenia: 405  •  Potwierdzone

Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori im. o. Pawła Smolikowskiego CR (Kraków)

ul. Pawlickiego 1, 30-320 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-05 17:51  •  Numer zgłoszenia: 404

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Tuwima w Kasince Małej (Kasinka Mała)

Kasinka Mała 432, 34-734 Kasinka Mała


Data zgłoszenia: 2023-11-05 17:19  •  Numer zgłoszenia: 403  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach (Dziekanowice)

Dziekanowice 48a, 32-410 Dobczyce


Data zgłoszenia: 2023-11-05 13:47  •  Numer zgłoszenia: 402  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 14 (Kraków)

ul. Profesora M. Bartla 29, 30-389 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-05 12:35  •  Numer zgłoszenia: 401  •  Potwierdzone

ZSO nr 8 (Kraków)

Na Błonie 15d


Data zgłoszenia: 2023-11-05 11:19  •  Numer zgłoszenia: 400  •  Potwierdzone

Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach (Rzyki)

os. Szczęśniaki 1, 34-125 Sułkowice


Data zgłoszenia: 2023-11-05 09:19  •  Numer zgłoszenia: 399  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Będkowicach (Będkowice)

Kawiory 132


Data zgłoszenia: 2023-11-04 17:55  •  Numer zgłoszenia: 398  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej (Kraków)

ul. Starowiślna 3, 31-038 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-04 11:17  •  Numer zgłoszenia: 397  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej (Nowy Targ)

Władysława Orkana 17


Data zgłoszenia: 2023-11-04 06:32  •  Numer zgłoszenia: 396

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Młyńczyska)

Młyńczyska 136, 34-606 Łukowica


Data zgłoszenia: 2023-11-03 17:59  •  Numer zgłoszenia: 395

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Stefana Żeromskiego (Kraków)

os. Szklane Domy 2, 31-972 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-11-03 14:20  •  Numer zgłoszenia: 394  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 134 im. Stanisława Lema (Kraków)

ul. Kłuszyńska 46, 30-499


Data zgłoszenia: 2023-11-03 13:53  •  Numer zgłoszenia: 393  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 82 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski (Kraków)

os. Kalinowe 17


Data zgłoszenia: 2023-11-03 13:15  •  Numer zgłoszenia: 392  •  Potwierdzone

Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach (Roczyny)

ul. Szkolna 10


Data zgłoszenia: 2023-11-03 10:36  •  Numer zgłoszenia: 391  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. Popiełuszki w Jelnej (Jelna)

Jelna 95, 33-318


Data zgłoszenia: 2023-11-02 22:55  •  Numer zgłoszenia: 390  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły (Tenczynek)

Szkolna 6


Data zgłoszenia: 2023-11-02 19:28  •  Numer zgłoszenia: 389  •  Potwierdzone

Pałac Młodzieży (Tarnów)

Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów


Data zgłoszenia: 2023-11-02 19:02  •  Numer zgłoszenia: 388  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Jaracza w Tarnowie (Tarnów)

Krzyska 118, 33-100 Tarnów


Data zgłoszenia: 2023-11-02 18:54  •  Numer zgłoszenia: 387  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Mędrzechów)

33-221 Mędrzechów, Rynek 440


Data zgłoszenia: 2023-11-02 17:25  •  Numer zgłoszenia: 386

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie (Miechów)

os. Generała Wł. Sikorskiego15A, 32-200 Miechów


Data zgłoszenia: 2023-11-02 17:12  •  Numer zgłoszenia: 385

Szkoła Podstawowa (Brzezinka)

Szkolna 19


Data zgłoszenia: 2023-11-02 14:55  •  Numer zgłoszenia: 384

Szkoła Podstawowa im. Naszej Przyrody w Woźnikach (Woźniki)

Wadowicka 133, 34-103


Data zgłoszenia: 2023-11-02 14:18  •  Numer zgłoszenia: 383  •  Potwierdzone

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School (Wrząsowice)

Spacerowa, 8, 32-040


Data zgłoszenia: 2023-11-02 13:46  •  Numer zgłoszenia: 382  •  Potwierdzone

ZSS Sułkowice-Łęg (Sułkowice)

Centralna 2, 34-120 Andrychów


Data zgłoszenia: 2023-11-02 10:10  •  Numer zgłoszenia: 381

Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Inspiracja (Kraków)

Śniadeckich 12b, 31-531


Data zgłoszenia: 2023-11-02 10:08  •  Numer zgłoszenia: 380  •  Potwierdzone

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 Inspiracja (Kraków)

Śniadeckich 12b, 31-531


Data zgłoszenia: 2023-11-02 09:36  •  Numer zgłoszenia: 379

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadownikach im. Stanisława Staszica (Jadowniki)

ul. św. Prokopa 4, 32-851 Jadowniki


Data zgłoszenia: 2023-11-02 08:22  •  Numer zgłoszenia: 378

Szkoła Podstawowa im. Marii Kotulskiej (Jodłówka Tuchowska)

Jodłówka Tuchowska 275


Data zgłoszenia: 2023-11-01 20:34  •  Numer zgłoszenia: 377  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie (Czernichów)

ul. Kościelna 8


Data zgłoszenia: 2023-11-01 15:26  •  Numer zgłoszenia: 376  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich (Wilczyska)

Wilczyska 29, 38-350 Bobowa


Data zgłoszenia: 2023-10-31 21:36  •  Numer zgłoszenia: 375  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Olszyny)

33-164 Olszyny 62


Data zgłoszenia: 2023-10-31 20:49  •  Numer zgłoszenia: 374  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czubrowicach (Czubrowice)

Czubrowice 85, 32-049 Przeginia


Data zgłoszenia: 2023-10-31 19:07  •  Numer zgłoszenia: 373  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno Przedszkolny (Wolbrom)

ul. Mariacka 28, 32-340 Wolbrom


Data zgłoszenia: 2023-10-31 14:57  •  Numer zgłoszenia: 372  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Rajsko)

Edukacyjna 11, 32-600 Owięcim


Data zgłoszenia: 2023-10-31 13:10  •  Numer zgłoszenia: 371

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach (Brodła)

ul. Edukacyjna 1, 32-566 Alwernia


Data zgłoszenia: 2023-10-31 12:27  •  Numer zgłoszenia: 370  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza (Krzeszowice)

32-065 Krzeszowice ul. Szkolna 7


Data zgłoszenia: 2023-10-31 09:58  •  Numer zgłoszenia: 369  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki (Wawrzeńczyce)

Wawrzeńczyce 385


Data zgłoszenia: 2023-10-31 09:23  •  Numer zgłoszenia: 368  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Siepraw)

Księdza Jana Przytockiego 10, 32-447 Siepraw


Data zgłoszenia: 2023-10-31 09:05  •  Numer zgłoszenia: 367  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani (Tłuczań)

ul. Szkolna 9, 34-114 Tłuczań


Data zgłoszenia: 2023-10-30 20:39  •  Numer zgłoszenia: 366  •  Potwierdzone

Szkoła im. Henryka Sienkiewicza w Jastrzębiu (Jastrzębie)

Jastrzębie 131


Data zgłoszenia: 2023-10-30 13:50  •  Numer zgłoszenia: 365  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Osieku (Osiek)

ul. Główna 450


Data zgłoszenia: 2023-10-30 13:17  •  Numer zgłoszenia: 364  •  Potwierdzone

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z OI nr 1 Uczeń (Kraków)

ul. A. Krajowej 4


Data zgłoszenia: 2023-10-30 12:33  •  Numer zgłoszenia: 363  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie (Kraków)

os. Piastów 34a, 31-624


Data zgłoszenia: 2023-10-30 10:54  •  Numer zgłoszenia: 362  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 8 (Kraków)

ul. Seweryna Goszczyńskiego 44


Data zgłoszenia: 2023-10-30 09:27  •  Numer zgłoszenia: 361  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiej (Jastrzębia)

33-191 Jastrzębia 1


Data zgłoszenia: 2023-10-30 09:04  •  Numer zgłoszenia: 360  •  Potwierdzone

Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie (Krzczonów)

32-435 Krzczonów 82


Data zgłoszenia: 2023-10-30 08:29  •  Numer zgłoszenia: 359  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego (Mników)

Mników


Data zgłoszenia: 2023-10-29 23:28  •  Numer zgłoszenia: 358  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata (Kraków)

os. Kościuszkowskie 2a, 31-858 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-29 21:49  •  Numer zgłoszenia: 357  •  Potwierdzone

Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej (Klecza Dolna)

ul. Krakowska 234, 34-124


Data zgłoszenia: 2023-10-29 20:52  •  Numer zgłoszenia: 356  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej (Tarnów)

Reymonta 30, 33-100


Data zgłoszenia: 2023-10-29 20:28  •  Numer zgłoszenia: 355  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka (Kraków)

al. Kijowska3, 30-079 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-29 19:50  •  Numer zgłoszenia: 354  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. M. M. Kolbe (Kraków)

os. Złotego Wieku 36, 31-618 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-29 18:22  •  Numer zgłoszenia: 353  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Antoniego z Padwy (Brzezinka)

Brzezinka, ul. Słoneczna 5, 34-120 Andrychów


Data zgłoszenia: 2023-10-29 18:14  •  Numer zgłoszenia: 352  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki (Nowa Wieś Szlachecka)

ul. Szkolna 2


Data zgłoszenia: 2023-10-29 17:13  •  Numer zgłoszenia: 351  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy im. Jana Kochanowskiego (Brzeźnica)

ul. Adama Gorczyńskiego 1, 34-114 Brzeźnica


Data zgłoszenia: 2023-10-29 14:51  •  Numer zgłoszenia: 350  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek (Kraków)

Skałeczna 10, 31-065


Data zgłoszenia: 2023-10-28 18:27  •  Numer zgłoszenia: 349  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha (Czerwienne)

Czerwienne 89, 34-407 Czerwienne


Data zgłoszenia: 2023-10-28 17:29  •  Numer zgłoszenia: 348  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach (Niepołomice)

ul. Szkolna 3, 32-005 Niepołomice


Data zgłoszenia: 2023-10-28 07:32  •  Numer zgłoszenia: 347

Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Popowicach (Popowice)

165


Data zgłoszenia: 2023-10-27 13:30  •  Numer zgłoszenia: 346  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Jurków)

Jurków 150, 32-860 Czchów


Data zgłoszenia: 2023-10-27 11:14  •  Numer zgłoszenia: 345  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Zagorzynie (Zagorzyn)

Zagorzyn 172, 33-390 Łącko


Data zgłoszenia: 2023-10-27 09:56  •  Numer zgłoszenia: 344

Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Jana Pawła w Libiążu (Libiąż)

Plac Zwycięstwa 2


Data zgłoszenia: 2023-10-27 09:28  •  Numer zgłoszenia: 343

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Szarych Szeregów (Kraków)

ul. Księcia Józefa 337, 30-243 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-27 09:17  •  Numer zgłoszenia: 342  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaśkowicach (Jaśkowice)

Krakowska 41 32 051


Data zgłoszenia: 2023-10-27 09:11  •  Numer zgłoszenia: 341  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Brzozówce (Brzozówka)

ul. Tarnowska 36, 33-140 Lisia Góra


Data zgłoszenia: 2023-10-27 08:38  •  Numer zgłoszenia: 340  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w Krakowie im. Bohaterów Września 1939 (Kraków)

os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-27 06:11  •  Numer zgłoszenia: 339  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły (Kraków)

Batalionu „Skała” AK 12


Data zgłoszenia: 2023-10-26 23:36  •  Numer zgłoszenia: 338  •  Potwierdzone

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce (Olszówka)

Olszówka 52, 34-730 Mszana Dolna


Data zgłoszenia: 2023-10-26 23:05  •  Numer zgłoszenia: 337  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. gen. Waleriana Czumy w Zawadce (Zawadka)

Zawadka ul. Górska 62, 34-100 Wadowice


Data zgłoszenia: 2023-10-26 22:24  •  Numer zgłoszenia: 336  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 55 (Kraków)

20 Dobczycka


Data zgłoszenia: 2023-10-26 21:27  •  Numer zgłoszenia: 335  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny (Borki)

Borki 164, 33-230 Szczucin


Data zgłoszenia: 2023-10-26 21:04  •  Numer zgłoszenia: 334  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Sosnowice)

Szkolna 1, 34-113 Sosnowice


Data zgłoszenia: 2023-10-26 20:57  •  Numer zgłoszenia: 333

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach (Wietrzychowice)

Krakowska 45


Data zgłoszenia: 2023-10-26 20:18  •  Numer zgłoszenia: 332  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana (Rabka-Zdrój)

Sądecka 2, 34-700 Rabka-Zdrój


Data zgłoszenia: 2023-10-26 16:20  •  Numer zgłoszenia: 331  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu (Iwkowa)

32-861 Iwkowa 463


Data zgłoszenia: 2023-10-26 14:18  •  Numer zgłoszenia: 330  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika (Wieliczka)

os. Henryka Sienkiewicza 26, 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-10-25 23:04  •  Numer zgłoszenia: 329  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego (Nowy Wiśnicz)

Szkolna 1


Data zgłoszenia: 2023-10-25 22:06  •  Numer zgłoszenia: 328  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Stadniki)

Stadniki 148


Data zgłoszenia: 2023-10-25 20:29  •  Numer zgłoszenia: 327  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 20 w Krakowie (Kraków)

ul. Agatowa 41, 30-798


Data zgłoszenia: 2023-10-25 20:28  •  Numer zgłoszenia: 326  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach (Kęty)

ul. Wyspiańskiego 1, 32-650 Kęty


Data zgłoszenia: 2023-10-25 20:22  •  Numer zgłoszenia: 325  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słopnicach (Słopnice)

34-615 Słopnice 732


Data zgłoszenia: 2023-10-25 19:45  •  Numer zgłoszenia: 323  •  Potwierdzone

Zespół Szkół w Izdebniku (Izdebnik)

Krakowska 1


Data zgłoszenia: 2023-10-25 09:55  •  Numer zgłoszenia: 322  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. 12 Pułku Piechoty (Spytkowice)

34-745 Spytkowice 566


Data zgłoszenia: 2023-10-25 06:06  •  Numer zgłoszenia: 321  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu (Nowy Targ)

Aleja M. Kopernika 28


Data zgłoszenia: 2023-10-24 23:07  •  Numer zgłoszenia: 320  •  Potwierdzone

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie (Otfinów)

Otfinów 58, 33-250 Otfinów


Data zgłoszenia: 2023-10-24 22:07  •  Numer zgłoszenia: 319  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych (Sromowce Niżne)

Szkolna 7


Data zgłoszenia: 2023-10-24 20:37  •  Numer zgłoszenia: 318  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Gorzkowie (Gorzków)

Gorzków 168, 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-10-24 19:28  •  Numer zgłoszenia: 317  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. bł. Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym (Borzęcin Dolny)

Borzęcin 321b, 32-825 Borzęcin


Data zgłoszenia: 2023-10-24 19:26  •  Numer zgłoszenia: 316  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jazowsku (Jazowsko)

Jazowsko 171, 33-389 Jazowsko


Data zgłoszenia: 2023-10-24 18:37  •  Numer zgłoszenia: 315  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa w Grobli (Grobla)

Grobla 134, 32-709


Data zgłoszenia: 2023-10-24 15:34  •  Numer zgłoszenia: 314  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Przyszowej (Przyszowa)

Przyszowa 484, 34-604 Przyszowa


Data zgłoszenia: 2023-10-24 14:31  •  Numer zgłoszenia: 313

Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu (Podlipie)

32-329 Bolesław, Podlipie 153


Data zgłoszenia: 2023-10-24 08:42  •  Numer zgłoszenia: 312  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej (Ochojno)

ul. Podhalańska 27, 32-040 Ochojno


Data zgłoszenia: 2023-10-24 07:42  •  Numer zgłoszenia: 311  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ojca św. Jana Pawła II w Spytkowicach (Spytkowice)

Spytkowice 153


Data zgłoszenia: 2023-10-24 07:41  •  Numer zgłoszenia: 310

Zespół Szkół w Mętkowie (Mętków)

ul. ks. Karola Wojtyły 21


Data zgłoszenia: 2023-10-24 05:10  •  Numer zgłoszenia: 309  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysowej-Zdroju (Wysowa-Zdrój)

Wysowa-Zdrój 97, 38-316 Wysowa-Zdrój


Data zgłoszenia: 2023-10-23 22:33  •  Numer zgłoszenia: 308  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. „Gołąb” w Kobylanach (Kobylany)

Kobylany ul. Jana Pawła II 61, 32-082 Bolechowice


Data zgłoszenia: 2023-10-23 22:12  •  Numer zgłoszenia: 307  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II (Kalwaria Zebrzydowska)

34 Stanisław Dolny


Data zgłoszenia: 2023-10-23 19:32  •  Numer zgłoszenia: 306  •  Potwierdzone

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (Kraków)

ul. Blachnickiego 1, 31-535 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-23 18:33  •  Numer zgłoszenia: 305

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie (Dębno)

Dębno 212, 32-852 Dębno


Data zgłoszenia: 2023-10-23 17:20  •  Numer zgłoszenia: 304  •  Potwierdzone

Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 6 (Jawiszowice)

ul. Kusocińskiego 1, 32-626 Jawiszowice


Data zgłoszenia: 2023-10-23 16:56  •  Numer zgłoszenia: 303  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Romana Darowskiego SJ (Szczepanowice)

Szczepanowice 107, 33-114 Rzuchowa


Data zgłoszenia: 2023-10-23 16:53  •  Numer zgłoszenia: 302

Szkoła Podstawowa im. 600-lecia UJ w Luborzycy (Wysiołek Luborzycki)

ul. św. Królowej Jadwigi 78


Data zgłoszenia: 2023-10-23 15:07  •  Numer zgłoszenia: 301  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP (Kraków)

ul. Piotra Michałowskiego 10, 31-126 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-23 11:19  •  Numer zgłoszenia: 300  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 9 (Olkusz)

Kosynierów 14


Data zgłoszenia: 2023-10-23 09:44  •  Numer zgłoszenia: 299  •  Potwierdzone

Zespół Szkół (Maków Podhalański)

ul. Wolności 53


Data zgłoszenia: 2023-10-23 09:40  •  Numer zgłoszenia: 298  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego (Smolice)

ul. Edukacyjna 3


Data zgłoszenia: 2023-10-23 09:38  •  Numer zgłoszenia: 297  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie (Zakliczyn)

ul. Malczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn


Data zgłoszenia: 2023-10-23 08:32  •  Numer zgłoszenia: 296  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki (Wilkowisko)

34-617 Wilkowisko 364


Data zgłoszenia: 2023-10-23 07:57  •  Numer zgłoszenia: 295

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie (Chrzanów)

ul. Krd Wyszyńskiego 19, 32-500


Data zgłoszenia: 2023-10-22 23:02  •  Numer zgłoszenia: 294  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie (Kraków)

ul. F. Bujaka 15, 30-611 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-22 22:43  •  Numer zgłoszenia: 293  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 (Kraków)

ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-22 21:36  •  Numer zgłoszenia: 292  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 (Kraków)

30-014 ul. Litewska 34


Data zgłoszenia: 2023-10-22 21:32  •  Numer zgłoszenia: 291  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach (Bachowice)

ul. ks. Gołby 1


Data zgłoszenia: 2023-10-22 21:17  •  Numer zgłoszenia: 290  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej (Kraków)

ul. M. B. Wysłouchów 28, 30-611 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-22 21:11  •  Numer zgłoszenia: 289  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej (Przeginia Duchowna)

Kajasówka 22, 32 – 061


Data zgłoszenia: 2023-10-22 21:10  •  Numer zgłoszenia: 288

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II (Bochnia)

Jakubowskiego 12


Data zgłoszenia: 2023-10-22 19:13  •  Numer zgłoszenia: 287  •  Potwierdzone

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie (Kraków)

Stelmachów 137, 31-349 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-22 17:28  •  Numer zgłoszenia: 286  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie (Skrzyszów)

Skrzyszów 629a, 33-156 Skrzyszów


Data zgłoszenia: 2023-10-22 16:17  •  Numer zgłoszenia: 285  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Rogach (Rogi)

Rogi 53, 33-386 Podegrodzie


Data zgłoszenia: 2023-10-22 13:46  •  Numer zgłoszenia: 284  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 (Rabka-Zdrój)

ul. Poniatowskiego 186


Data zgłoszenia: 2023-10-22 12:17  •  Numer zgłoszenia: 283

Szkoła Podstawowa nr 133 (Kraków)

Mieczysława Wrony 115, 30-399


Data zgłoszenia: 2023-10-21 23:26  •  Numer zgłoszenia: 282  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce (Wieliczka)

ul. Piłsudskiego 20, 32-020


Data zgłoszenia: 2023-10-21 12:25  •  Numer zgłoszenia: 281  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem (Zakopane)

Orkana 6, 34-500


Data zgłoszenia: 2023-10-20 20:22  •  Numer zgłoszenia: 280  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów (Tarnów)

ul. Pszenna 10, 33-101 Tarnów


Data zgłoszenia: 2023-10-20 20:12  •  Numer zgłoszenia: 279

Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie (Tarnów)

ul. Norwida 22, 33-101 Tarnów


Data zgłoszenia: 2023-10-19 17:50  •  Numer zgłoszenia: 278  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Libertów)

ul. Jana Pawła II 43, 30-444 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-19 15:36  •  Numer zgłoszenia: 277  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Skrudzinie (Skrudzina)

33-388 Gołkowice, Skrudzina 42


Data zgłoszenia: 2023-10-19 12:07  •  Numer zgłoszenia: 276  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach (Liszki)

Szkolna 50


Data zgłoszenia: 2023-10-19 10:38  •  Numer zgłoszenia: 275  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Staszica (Kraków)

ul. Branicka 26, 31-985 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-19 09:35  •  Numer zgłoszenia: 274  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 142 (Kraków)

ul. Drożyska 13, 31-998 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-19 08:23  •  Numer zgłoszenia: 273  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 im. M. Kopernika w Oświęcimiu (Oświęcim)

ul. Słowackiego 2a


Data zgłoszenia: 2023-10-18 18:55  •  Numer zgłoszenia: 272  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego (Okleśna)

ul. Nowowiejska 3, 32-566


Data zgłoszenia: 2023-10-18 16:37  •  Numer zgłoszenia: 271  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Michałowice)

ul. Jana Pawła II 1, 32-091


Data zgłoszenia: 2023-10-18 15:23  •  Numer zgłoszenia: 270  •  Potwierdzone

Źródło – Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków (Kraków)

ul. Radzikowskiego 52, 31-315 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-18 14:58  •  Numer zgłoszenia: 269  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Łowczowie (Łowczów)

Łowczów 96


Data zgłoszenia: 2023-10-18 11:54  •  Numer zgłoszenia: 268  •  Potwierdzone

Zespół Placówek Oświatowych w Trzcianie (Trzciana)

32-733 Trzciana 403


Data zgłoszenia: 2023-10-18 09:34  •  Numer zgłoszenia: 267  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Drwini (Drwinia)

Drwinia 173, 32-709 Drwinia


Data zgłoszenia: 2023-10-18 07:00  •  Numer zgłoszenia: 266  •  Potwierdzone

Europejska Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krakowie (Kraków)

Ślusarska 9, 30-710


Data zgłoszenia: 2023-10-17 21:18  •  Numer zgłoszenia: 265  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Flagi Polski (Libiąż)

św. Barbary 5


Data zgłoszenia: 2023-10-17 21:08  •  Numer zgłoszenia: 264  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Rojówce (Skrzętla-Rojówka)

Skrzętla-Rojówka 66, 33-312 Tęgoborze


Data zgłoszenia: 2023-10-17 20:48  •  Numer zgłoszenia: 263  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. KEN (Skawina)

Mickiewicza 11a


Data zgłoszenia: 2023-10-17 18:07  •  Numer zgłoszenia: 262  •  Potwierdzone

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego STO (Kraków)

Krowoderska 8, 31-142


Data zgłoszenia: 2023-10-17 17:54  •  Numer zgłoszenia: 261  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie (Kraków)

ul. Meissnera 20, 31-457 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-17 13:51  •  Numer zgłoszenia: 260  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki (Regulice)

al. Jana Pawła II 10, 32-566


Data zgłoszenia: 2023-10-17 13:02  •  Numer zgłoszenia: 259  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedzwiedziu (Niedzwiedz)

34-735 Niedzwiedz 131


Data zgłoszenia: 2023-10-17 11:24  •  Numer zgłoszenia: 258  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej (Prandocinie)

Prandocin 64a


Data zgłoszenia: 2023-10-16 22:40  •  Numer zgłoszenia: 257  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Jasienicy (Jasienica)

Jasienica 48


Data zgłoszenia: 2023-10-16 22:26  •  Numer zgłoszenia: 256  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Skale (Skała)

ul. Topolowa 25, 32-043 Skała


Data zgłoszenia: 2023-10-16 21:47  •  Numer zgłoszenia: 255  •  Potwierdzone

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka – Niepubliczna Szkoła Podstawowa o Uprawnieniach Szkoły Publicznej (Wieliczka)

ul. Bogucka 2


Data zgłoszenia: 2023-10-16 20:52  •  Numer zgłoszenia: 254  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica (Tuchów)

ul. Jana Pawła II 6


Data zgłoszenia: 2023-10-16 19:32  •  Numer zgłoszenia: 253  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza (Mszana Dolna)

ul. H. Sienkiewicza 2, 34-730 Mszana Dolna


Data zgłoszenia: 2023-10-16 19:09  •  Numer zgłoszenia: 252  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Tarnawie (Tarnawa)

32-741 Tarnawa


Data zgłoszenia: 2023-10-16 18:42  •  Numer zgłoszenia: 251  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach (Bibice)

Tadeusza Kościuszki 56a, 32-087 Bibice


Data zgłoszenia: 2023-10-16 17:49  •  Numer zgłoszenia: 250

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 – Szkoła Podstawowa nr 117 (Kraków)

ul. Kurczaba, 15, 30-868


Data zgłoszenia: 2023-10-16 17:45  •  Numer zgłoszenia: 249  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 47 im. Stefana Czarnieckiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 (Kraków)

ul. Myśliwska 64


Data zgłoszenia: 2023-10-16 14:18  •  Numer zgłoszenia: 248  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie (Kraków)

Ignacego Krasickiego 34, 30-503 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-16 13:05  •  Numer zgłoszenia: 247  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie (Kraków)

ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-16 12:50  •  Numer zgłoszenia: 246  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II (Lubień)

32-433 Lubień 885


Data zgłoszenia: 2023-10-16 12:12  •  Numer zgłoszenia: 245  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Marciszewskim (Rzepiennik Marciszewski)

Rzepiennik Marciszewski 200


Data zgłoszenia: 2023-10-16 11:56  •  Numer zgłoszenia: 244  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna (Kraków)

os. Kościuszkowskie 7


Data zgłoszenia: 2023-10-16 10:40  •  Numer zgłoszenia: 243  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego (Tęgoborze)

ul. św. Floriana 20


Data zgłoszenia: 2023-10-16 08:33  •  Numer zgłoszenia: 242  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie (Ryczów)

Szkolna 18, 34-115


Data zgłoszenia: 2023-10-15 23:27  •  Numer zgłoszenia: 241  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz (Wola Rzędzińska)

33-150 Wola Rzędzińska 435b


Data zgłoszenia: 2023-10-15 22:32  •  Numer zgłoszenia: 240

Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce Małej (Kamionka Mała)

Kamionka Mała 134, 34-602 Laskowa


Data zgłoszenia: 2023-10-15 15:57  •  Numer zgłoszenia: 239

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie (Skawina)

Korabnicka 19, 32-050 Skawina


Data zgłoszenia: 2023-10-14 17:58  •  Numer zgłoszenia: 238  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 6 (Chrzanów)

ul. Dworska 5, 32-500


Data zgłoszenia: 2023-10-14 15:51  •  Numer zgłoszenia: 237  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 (Kraków)

ul. Konfederacka 12, 30-306 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-12 19:41  •  Numer zgłoszenia: 236

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Wilkowisko)

Wilkowisko 364, 34-617 Wilkowisko


Data zgłoszenia: 2023-10-12 10:52  •  Numer zgłoszenia: 235  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 (Kraków)

ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-12 10:03  •  Numer zgłoszenia: 234

Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej (Nieczajna Górna)

337, 33-205 Nieczajna Górna


Data zgłoszenia: 2023-10-12 09:49  •  Numer zgłoszenia: 233  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca (Limanowa)

Stanisława Jordana 3


Data zgłoszenia: 2023-10-12 08:13  •  Numer zgłoszenia: 232  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Żeleźnikowa Wielka)

ul. św. Jana Pawła II 93


Data zgłoszenia: 2023-10-12 00:00  •  Numer zgłoszenia: 231  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga (Buków)

Buków 1


Data zgłoszenia: 2023-10-11 23:59  •  Numer zgłoszenia: 230  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki (Mogilany)

ul. św. Bartłomieja Ap. 16/1, 32-031 Mogilany


Data zgłoszenia: 2023-10-11 21:39  •  Numer zgłoszenia: 229  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego (Kraków)

os. Niepodległości 19, 31-862 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-11 20:56  •  Numer zgłoszenia: 228  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie (Kraków)

al. Kijowska 8, 20-079 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-11 18:00  •  Numer zgłoszenia: 227  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. S. Konarskiego (Wielka Wieś)

ul. Szkolna 5, 32-089 Wielka Wieś


Data zgłoszenia: 2023-10-11 17:14  •  Numer zgłoszenia: 226  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie (Lgota)

Szkolna 1


Data zgłoszenia: 2023-10-11 15:54  •  Numer zgłoszenia: 225  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Poniatowskiego (Bolechowice)

ul. Szkolna 7, 32-082 Bolechowice


Data zgłoszenia: 2023-10-11 10:09  •  Numer zgłoszenia: 224  •  Potwierdzone

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO (Kraków)

ul. Kurczaba 5 30 868


Data zgłoszenia: 2023-10-11 08:47  •  Numer zgłoszenia: 223  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. M. M. Kolbego (Zalasowa)

Karpacka 21., 33-159 Zalasowa


Data zgłoszenia: 2023-10-11 06:14  •  Numer zgłoszenia: 222

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie (Kraków)

Pędzichów 13, 31-152


Data zgłoszenia: 2023-10-11 00:29  •  Numer zgłoszenia: 221  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kasinie Wielkiej (Kasina Wielka)

34-741 Kasina Wielka 761


Data zgłoszenia: 2023-10-10 21:34  •  Numer zgłoszenia: 220  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 49 (Kraków)

ul. J. Montwiłła-Mireckiego 29, 30-426 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-10 20:19  •  Numer zgłoszenia: 219

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Szklarza (Graboszyce)

Wadowicka 145


Data zgłoszenia: 2023-10-10 19:48  •  Numer zgłoszenia: 218  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w SOSW im. Zofii Posmysz (Oświęcim)

32-600 Oświęcim ul. Obozowa 31


Data zgłoszenia: 2023-10-10 19:44  •  Numer zgłoszenia: 217

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szczytnikach (Szczytniki)

Szczytniki 91a, 32-112 Klimontów


Data zgłoszenia: 2023-10-10 17:23  •  Numer zgłoszenia: 216  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Brzozowej (Brzozowa)

Brzozowa 80, 33-182 Brzozowa


Data zgłoszenia: 2023-10-10 14:42  •  Numer zgłoszenia: 215  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 (Sułkowice)

ul. Tysiąclecia 17, 32-440 Sułkowice


Data zgłoszenia: 2023-10-10 13:14  •  Numer zgłoszenia: 214  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Czarnym Dunajcu (Czarny Dunajec)

ul. Jana Pawła II 144


Data zgłoszenia: 2023-10-10 12:23  •  Numer zgłoszenia: 213  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. Juliana Aleksandrowicza w Krakowie (Kraków)

ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-10 10:51  •  Numer zgłoszenia: 212

Zespól Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich (Krzęcin)

ul. św. Floriana 75


Data zgłoszenia: 2023-10-10 09:19  •  Numer zgłoszenia: 211  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej (Konina)

Konina 211, 34-735 Niedźwiedź


Data zgłoszenia: 2023-10-10 07:52  •  Numer zgłoszenia: 210

Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator (Kraków)

Senatorska 39, 30-106 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-09 22:05  •  Numer zgłoszenia: 209  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej (Laskowa)

Laskowa 2


Data zgłoszenia: 2023-10-09 19:49  •  Numer zgłoszenia: 208

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza (Wolbrom)

ul. Pod Lasem 1, 32-340


Data zgłoszenia: 2023-10-09 16:35  •  Numer zgłoszenia: 207  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika (Olkusz)

ul. Jana Kantego 5, 32-300 Olkusz


Data zgłoszenia: 2023-10-09 16:27  •  Numer zgłoszenia: 206  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Ams w Krakowie (Kraków)

Koletek 19


Data zgłoszenia: 2023-10-09 16:22  •  Numer zgłoszenia: 205  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Roztoka)

Roztoka 165


Data zgłoszenia: 2023-10-09 13:07  •  Numer zgłoszenia: 204  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa (Jasień)

ul. Zielna 1.


Data zgłoszenia: 2023-10-08 21:13  •  Numer zgłoszenia: 203  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi (Chrzanów)

Aleja Henryka 43, 32-500


Data zgłoszenia: 2023-10-08 20:08  •  Numer zgłoszenia: 202  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowym Brzesku (Nowe Brzesko)

ul. Krakowska 29, 32-120 Nowe Brzesko


Data zgłoszenia: 2023-10-08 19:08  •  Numer zgłoszenia: 201  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Konary)

ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany


Data zgłoszenia: 2023-10-08 18:48  •  Numer zgłoszenia: 200  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Stroniu (Stronie)

Stronie 2, 34-604 Przyszowa


Data zgłoszenia: 2023-10-08 16:34  •  Numer zgłoszenia: 199  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Kobierzynie (Kobierzyn)

Kobierzyn 61a, 33-140 Lisia Góra


Data zgłoszenia: 2023-10-08 14:20  •  Numer zgłoszenia: 198  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. gen. Michała Gałązki w Trzetrzewinie (Trzetrzewina)

Trzetrzewina 193, 33-395 Chełmiec


Data zgłoszenia: 2023-10-08 14:19  •  Numer zgłoszenia: 197  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach (Zielonki)

ul. ks. J. Michalika 2


Data zgłoszenia: 2023-10-07 17:51  •  Numer zgłoszenia: 196  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy (Kraków)

os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-07 15:01  •  Numer zgłoszenia: 195  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (Świdnik)

Świdnik 22, 34-606 Łukowica


Data zgłoszenia: 2023-10-07 11:53  •  Numer zgłoszenia: 194

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 (Kraków)

ul. Lipińskiego 2, 30-349


Data zgłoszenia: 2023-10-06 16:13  •  Numer zgłoszenia: 193  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno Przedszkolny w Spytkowicach (Spytkowice)

Szkolna 14, 34-116 Spytkowice


Data zgłoszenia: 2023-10-06 09:15  •  Numer zgłoszenia: 192

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Matejki (Kamienica)

34-608 Kamienica 343


Data zgłoszenia: 2023-10-06 08:01  •  Numer zgłoszenia: 191  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Faustyny Kowalskiej (Włosań)

ul. Królowej Polski 142, 32-031 Mogilany


Data zgłoszenia: 2023-10-05 22:10  •  Numer zgłoszenia: 190  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego (Wieliczka)

ul. Krzyszkowicka 18A., 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-10-05 21:44  •  Numer zgłoszenia: 189  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce (Rząska)

Krakowska, 122, 30-199


Data zgłoszenia: 2023-10-05 20:31  •  Numer zgłoszenia: 188  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Skawinie (Skawina)

ul. Wincentego Witosa 4, 32-050 Skawina


Data zgłoszenia: 2023-10-05 19:45  •  Numer zgłoszenia: 187  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera (Kraków)

Łąkowa 31, 31-443


Data zgłoszenia: 2023-10-05 18:23  •  Numer zgłoszenia: 186  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Librantowa)

7


Data zgłoszenia: 2023-10-05 17:16  •  Numer zgłoszenia: 185  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki (Kraków)

al. Dembowskiego 12, 30-540 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-05 16:04  •  Numer zgłoszenia: 184  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego (Piekielnik)

34-472 Piekielnik 202


Data zgłoszenia: 2023-10-05 13:33  •  Numer zgłoszenia: 183  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu (Biały Dunajec)

ul. Jana Pawła II 184a, 34-425 Biały Dunajec


Data zgłoszenia: 2023-10-05 12:56  •  Numer zgłoszenia: 181  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Józefa (Kaszów)

Kaszów 185


Data zgłoszenia: 2023-10-05 10:54  •  Numer zgłoszenia: 180  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w Śleszowicach (Śleszowice)

Śleszowice 165a


Data zgłoszenia: 2023-10-05 10:19  •  Numer zgłoszenia: 179  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Łyczance (Łyczanka)

Dworska 1, 32-447 Łyczanka


Data zgłoszenia: 2023-10-05 09:11  •  Numer zgłoszenia: 178

Zespół Szkół Gminnych im. Mikołaja Kopernika, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi (Gawłów)

Gawłów 64


Data zgłoszenia: 2023-10-05 09:05  •  Numer zgłoszenia: 177  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego (Dłużec)

Dłużec 7, 32-340 Wolbrom


Data zgłoszenia: 2023-10-04 23:05  •  Numer zgłoszenia: 176  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej (Lusina)

Zdrojowa 68, 30-698 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-04 19:57  •  Numer zgłoszenia: 175  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei w Skale (Skała)

ul. ks. St. Połetka 32, 32-043 Skała


Data zgłoszenia: 2023-10-04 14:43  •  Numer zgłoszenia: 174  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki (Krzyszkowice)

Krzyszkowice 368, 32-445 Krzyszkowice


Data zgłoszenia: 2023-10-04 13:49  •  Numer zgłoszenia: 173  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 72 (Kraków)

al. Modrzewiowa 23


Data zgłoszenia: 2023-10-04 13:38  •  Numer zgłoszenia: 172  •  Potwierdzone

Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy (Niedzica)

3 Maja


Data zgłoszenia: 2023-10-04 09:43  •  Numer zgłoszenia: 171  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha w Skomielnej Czarnej (Skomielna Czarna)

Szkoła Podstawowa W Skomielnej Czarnej, Skomielna Czarna 267, 32-437 Skomielna Czarna


Data zgłoszenia: 2023-10-03 21:52  •  Numer zgłoszenia: 170  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 80 (Kraków)

os. Na Skarpie 8


Data zgłoszenia: 2023-10-03 21:51  •  Numer zgłoszenia: 169  •  Potwierdzone

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Kraków)

al. Dygasińskiego 5b


Data zgłoszenia: 2023-10-03 21:41  •  Numer zgłoszenia: 168  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Gołaczewy)

Chełmska 8, 32-340


Data zgłoszenia: 2023-10-03 21:08  •  Numer zgłoszenia: 167  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza (Krościenko nad Duanjcem)

ul. Pienińska 2, 34-450


Data zgłoszenia: 2023-10-03 20:25  •  Numer zgłoszenia: 166  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie (Przeciszów)

ul. Szkolna 93


Data zgłoszenia: 2023-10-03 19:39  •  Numer zgłoszenia: 165

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego (Kraków)

ul. Konarskiego 2, 30-049 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-03 19:12  •  Numer zgłoszenia: 164  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Kopanka)

ul. Skawińska 59


Data zgłoszenia: 2023-10-03 17:00  •  Numer zgłoszenia: 163  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 91 w Krakowie (Kraków)

os. Handlowe 4, 31-935


Data zgłoszenia: 2023-10-03 14:10  •  Numer zgłoszenia: 162  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach (Prusy)

Niepodległości 12, 32-010 Prusy


Data zgłoszenia: 2023-10-03 12:33  •  Numer zgłoszenia: 161  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 32 (Kraków)

ul. Królowej Jadwigi 78, 30-209


Data zgłoszenia: 2023-10-03 11:03  •  Numer zgłoszenia: 160

Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela (Kraków)

ul. Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-03 10:40  •  Numer zgłoszenia: 159  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Brata Alberta (Skawa)

Skawa 278


Data zgłoszenia: 2023-10-03 10:21  •  Numer zgłoszenia: 158

Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie (Andrychów)

ul. Dąbrowskiego 2, 34-120 Andrychów


Data zgłoszenia: 2023-10-03 08:39  •  Numer zgłoszenia: 157

Szkoła Podstawowa im. św. Józefa w Krosnej (Krosna)

Krosna 109, 34-603 Ujanowice


Data zgłoszenia: 2023-10-03 07:17  •  Numer zgłoszenia: 156  •  Potwierdzone

Zespół Szkół w Gromniku (Gromnik)

Witosa 4


Data zgłoszenia: 2023-10-02 22:21  •  Numer zgłoszenia: 155  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie (Tarnów)

ul. Marii Dąbrowskiej 6


Data zgłoszenia: 2023-10-02 21:28  •  Numer zgłoszenia: 154  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Mszance (Mszanka)

Mszanka 31, 38-322 Łużna


Data zgłoszenia: 2023-10-02 20:47  •  Numer zgłoszenia: 153  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózkówny (Mszalnica)

Mszalnica 127


Data zgłoszenia: 2023-10-02 20:47  •  Numer zgłoszenia: 152  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach (Gołkowice Górne)

Gołkowice Górne 65


Data zgłoszenia: 2023-10-02 17:51  •  Numer zgłoszenia: 151

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu (Pcim)

Pcim 598


Data zgłoszenia: 2023-10-02 16:38  •  Numer zgłoszenia: 150  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Świętej Anny (Kraków)

ul. Półkole 11, 31-559 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-02 15:38  •  Numer zgłoszenia: 149  •  Potwierdzone

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rity (Kraków)

ul. Wincentego Pola 4, 31-532 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-02 12:33  •  Numer zgłoszenia: 148  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Kraków)

ul. Seniorów Lotnictwa 5, Kraków, 31-455


Data zgłoszenia: 2023-10-02 09:34  •  Numer zgłoszenia: 147  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rudawie (Rudawa)

ul. Polaczka 25, 32-064


Data zgłoszenia: 2023-10-02 09:07  •  Numer zgłoszenia: 146  •  Potwierdzone

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławnej (Pławna)

Pławna 22, 33-190 Ciężkowice


Data zgłoszenia: 2023-10-02 08:19  •  Numer zgłoszenia: 145  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego (Kraków)

ul. Spasowskiego 8


Data zgłoszenia: 2023-10-02 07:34  •  Numer zgłoszenia: 144

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego (Wojnicz)

Szkolna 10


Data zgłoszenia: 2023-10-01 21:37  •  Numer zgłoszenia: 143  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Gruszowie (Gruszów)

Gruszów 150, 32-414 Gruszów


Data zgłoszenia: 2023-10-01 19:56  •  Numer zgłoszenia: 142  •  Potwierdzone

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 (Kraków)

Stanisława Ze Skalbmierza 7


Data zgłoszenia: 2023-10-01 13:20  •  Numer zgłoszenia: 141  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów (Kraków)

Żabia 20, 30-809 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-10-01 12:17  •  Numer zgłoszenia: 140  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w Mystkowie (Mystków)

Mystków 208


Data zgłoszenia: 2023-09-30 22:27  •  Numer zgłoszenia: 139  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini (Przeginia)

Przeginia 403, 32-049 Przeginia


Data zgłoszenia: 2023-09-30 20:27  •  Numer zgłoszenia: 138  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Michalczowej (Michalczowa)

Michalczowa 87, 33-314 Łososina Dolna


Data zgłoszenia: 2023-09-30 18:16  •  Numer zgłoszenia: 137  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce (Mordarka)

Mordarka 204, 34-600 Limanowa


Data zgłoszenia: 2023-09-29 15:35  •  Numer zgłoszenia: 136  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach (Sułkowice)

ul. Sportowa 51, 32-440 Sułkowice


Data zgłoszenia: 2023-09-29 12:12  •  Numer zgłoszenia: 135  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pałecznicy (Pałecznica)

32-109 Pałecznica


Data zgłoszenia: 2023-09-29 09:37  •  Numer zgłoszenia: 134  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 58 (Kraków)

ul. Pigonia 2, 31-230 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-28 18:06  •  Numer zgłoszenia: 133  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Mniszowie (Mniszów)

Mniszów 4, 32-120 Nowe Brzesko


Data zgłoszenia: 2023-09-28 16:43  •  Numer zgłoszenia: 132  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Alwerni (Alwernia)

Marii Skłodowskiej-Curie 4, 32-566 Alwernia


Data zgłoszenia: 2023-09-28 12:09  •  Numer zgłoszenia: 131  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie (Kraków)

ul. Urzednicza 65, 30-074 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-27 20:39  •  Numer zgłoszenia: 130  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w Porębie (Poręba)

Poręba 16, 32-425


Data zgłoszenia: 2023-09-27 19:45  •  Numer zgłoszenia: 129  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi (Biskupice)

Biskupice 322, 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-09-27 19:44  •  Numer zgłoszenia: 128  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 (Chocznia)

ul. Główna 65


Data zgłoszenia: 2023-09-27 17:42  •  Numer zgłoszenia: 127  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 40 w Krakowie im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika (Kraków)

Pszczelna 13, 30-385 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-27 14:02  •  Numer zgłoszenia: 126  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce (Czechówka)

Szkolna 72


Data zgłoszenia: 2023-09-27 09:48  •  Numer zgłoszenia: 125  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego (Bucze)

ul. Okulicka 6


Data zgłoszenia: 2023-09-27 09:21  •  Numer zgłoszenia: 124  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha (Kraków)

ul. Strzelców 5a, 31-422


Data zgłoszenia: 2023-09-26 22:35  •  Numer zgłoszenia: 123  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej (Kraków)

Myślenicka 112, 30-698 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-26 22:14  •  Numer zgłoszenia: 122  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie (Kraków)

os. Słoneczne 12, 31-957


Data zgłoszenia: 2023-09-26 22:08  •  Numer zgłoszenia: 121  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (Libiąż)

ul. Heleny Kmieć 2


Data zgłoszenia: 2023-09-26 19:29  •  Numer zgłoszenia: 120  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej (Kraków)

Osiedle Tysiąclecia 57, 31-610 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-26 16:38  •  Numer zgłoszenia: 119  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Szymbarku (Szymbark)

486 Szymbark


Data zgłoszenia: 2023-09-26 14:01  •  Numer zgłoszenia: 118  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej (Kraków)

Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875


Data zgłoszenia: 2023-09-26 11:25  •  Numer zgłoszenia: 117  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Bęczarce (Bęczarka)

Bęczarka 14, 32-447 Głogoczów


Data zgłoszenia: 2023-09-26 10:00  •  Numer zgłoszenia: 116  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia (Muchówka)

Muchówka 135


Data zgłoszenia: 2023-09-26 09:50  •  Numer zgłoszenia: 115  •  Potwierdzone

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej (Kraków)

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334


Data zgłoszenia: 2023-09-26 09:27  •  Numer zgłoszenia: 114  •  Potwierdzone

Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w Tarnowie (Tarnów)

Błotna 2


Data zgłoszenia: 2023-09-26 08:19  •  Numer zgłoszenia: 113  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Sadek-Kostrza w Sadku (Sadek)

105, 34-617 Jodłownik


Data zgłoszenia: 2023-09-26 06:13  •  Numer zgłoszenia: 112

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II (Dobczyce)

ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce


Data zgłoszenia: 2023-09-26 06:05  •  Numer zgłoszenia: 111  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach (Rzeszotary)

ul. Pod Debiną 45, 32-040


Data zgłoszenia: 2023-09-25 21:26  •  Numer zgłoszenia: 110  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 im. Tadeusza Boya Żeleńskiego (Kraków)

ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-25 20:35  •  Numer zgłoszenia: 109  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 135 (Kraków)

Mirtowa 2


Data zgłoszenia: 2023-09-25 20:16  •  Numer zgłoszenia: 108  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie (Grajów)

Grajów 177, 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-09-25 20:11  •  Numer zgłoszenia: 107  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. J. H. Dąbrowskiego (Kraków)

Skośna 8, 30-383


Data zgłoszenia: 2023-09-25 19:45  •  Numer zgłoszenia: 106

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego (Lanckorona)

Szkolna 5


Data zgłoszenia: 2023-09-25 19:12  •  Numer zgłoszenia: 105  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 (Oświęcim)

ul. Słowackiego 41


Data zgłoszenia: 2023-09-25 17:27  •  Numer zgłoszenia: 104

Szkoła Podstawowa nr 95 (Kraków)

Wileńska 9


Data zgłoszenia: 2023-09-25 13:22  •  Numer zgłoszenia: 102

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego (Myślenice)

Sobieskiego 1


Data zgłoszenia: 2023-09-25 11:54  •  Numer zgłoszenia: 101  •  Potwierdzone

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO (Kraków)

Osiedle Dywizjonu 303 Nr 35


Data zgłoszenia: 2023-09-25 10:35  •  Numer zgłoszenia: 100  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa w Sękowej (Sękowa)

Sękowa 157, 38-307 Sękowa


Data zgłoszenia: 2023-09-25 10:33  •  Numer zgłoszenia: 99  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Gaj)

Szkolna


Data zgłoszenia: 2023-09-25 09:20  •  Numer zgłoszenia: 98  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Stary Sącz)

ul. Daszyńskiego 23, 33-340 Stary Sącz


Data zgłoszenia: 2023-09-24 23:34  •  Numer zgłoszenia: 97  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikluszowicach (Mikluszowice)

Mikluszowice 228


Data zgłoszenia: 2023-09-24 22:50  •  Numer zgłoszenia: 96  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza (Szczawnica)

ul. Główna 12, 34-460 Szczawnica


Data zgłoszenia: 2023-09-24 22:07  •  Numer zgłoszenia: 95  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (Poręba Wielka)

Poręba Wielka 222, 34-735 Niedźwiedź


Data zgłoszenia: 2023-09-24 21:28  •  Numer zgłoszenia: 94  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kluszkowce)

ul. Szkolna 22


Data zgłoszenia: 2023-09-24 21:26  •  Numer zgłoszenia: 93

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 (Kraków)

Stojałowksiego 31


Data zgłoszenia: 2023-09-24 21:08  •  Numer zgłoszenia: 92  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów (Kraków)

ul. Dzielskiego 1, 31-465


Data zgłoszenia: 2023-09-24 21:00  •  Numer zgłoszenia: 91  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN (Kraków)

św. Marka 34


Data zgłoszenia: 2023-09-24 19:19  •  Numer zgłoszenia: 90

Szkoła Podstawowa nr 36 (Kraków)

Mazowiecka 70


Data zgłoszenia: 2023-09-24 19:12  •  Numer zgłoszenia: 89  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego (Trzebinia)

os. Gaj 39, 32-540


Data zgłoszenia: 2023-09-24 18:23  •  Numer zgłoszenia: 88  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Limanowej (Limanowa)

ul. Marii Konopnickiej 4


Data zgłoszenia: 2023-09-24 17:26  •  Numer zgłoszenia: 87  •  Potwierdzone

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Smrokowie (Smroków)

Smroków 44a, 32-090


Data zgłoszenia: 2023-09-24 16:56  •  Numer zgłoszenia: 86  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika (Brzesko)

ul. Legionów Piłsudskiego 23, 32-800 Brzesko


Data zgłoszenia: 2023-09-24 16:45  •  Numer zgłoszenia: 85  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza (Raciborowice)

ul. Jana Długosza 36, 32-091


Data zgłoszenia: 2023-09-24 14:53  •  Numer zgłoszenia: 84

Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach (Jerzmanowice)

Szkolna 2


Data zgłoszenia: 2023-09-24 13:14  •  Numer zgłoszenia: 83

Szkoła Podstawowa w Przebieczanach (Tomaszkowice)

Tomaszkowice 3


Data zgłoszenia: 2023-09-24 11:47  •  Numer zgłoszenia: 82  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa Tiramisu (Kraków)

ul. Kielecka 7a, 31-516 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-24 10:10  •  Numer zgłoszenia: 81

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej (Kraków)

Aleksandry 17, 30-837 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-24 01:19  •  Numer zgłoszenia: 80

Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej (Ochotnica Dolna)

os. Skrodne 240


Data zgłoszenia: 2023-09-23 09:45  •  Numer zgłoszenia: 79  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Ratulów)

34-407 Ratułów 159


Data zgłoszenia: 2023-09-22 23:07  •  Numer zgłoszenia: 78  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta (Sierockie)

Sierockie 90b


Data zgłoszenia: 2023-09-22 22:40  •  Numer zgłoszenia: 77  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brniu (Breń)

Breń 25, 33-140 Lisia Góra


Data zgłoszenia: 2023-09-22 16:27  •  Numer zgłoszenia: 76  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika (Andrychów)

Włókniarzy 10a, 34-120


Data zgłoszenia: 2023-09-22 14:01  •  Numer zgłoszenia: 75  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 25 (Kraków)

ul. Komandosów 29


Data zgłoszenia: 2023-09-22 13:31  •  Numer zgłoszenia: 74  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte (Nielepice)

ul. Długa 17, 32-064 Rudawa


Data zgłoszenia: 2023-09-22 07:57  •  Numer zgłoszenia: 73  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie (Tenczyn)

32-433 Lubień, Tenczyn 171


Data zgłoszenia: 2023-09-21 23:30  •  Numer zgłoszenia: 72  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego (Ropica Polska)

Ropica Polska 70


Data zgłoszenia: 2023-09-21 22:27  •  Numer zgłoszenia: 71  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach im. K. K. Baczyńskiego (Dobczyce)

ul. Parkowa 4, 32-410 Dobczyce


Data zgłoszenia: 2023-09-21 20:03  •  Numer zgłoszenia: 70

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sufczynie (Sufczyn)

Sufczyn 250


Data zgłoszenia: 2023-09-21 19:19  •  Numer zgłoszenia: 69  •  Potwierdzone

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego (Kraków)

Basztowa 8, 31-134 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-21 18:42  •  Numer zgłoszenia: 68  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach (Klucze)

Zawierciańska 30


Data zgłoszenia: 2023-09-21 18:36  •  Numer zgłoszenia: 67

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 (Oświęcim)

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim


Data zgłoszenia: 2023-09-21 14:01  •  Numer zgłoszenia: 66

Szkoła Podstawowa nr 155 im. św. Jadwigi Królowej (Kraków)

Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869


Data zgłoszenia: 2023-09-21 09:35  •  Numer zgłoszenia: 65  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza (Miechów)

ul. M. Konopnickiej 13


Data zgłoszenia: 2023-09-21 01:18  •  Numer zgłoszenia: 64  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie (Kraków)

ul. Sadzawki 1, 31-465 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-21 01:08  •  Numer zgłoszenia: 63  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Krakowie (Kraków)

os. Krakowiaków 47, 31-964


Data zgłoszenia: 2023-09-20 22:21  •  Numer zgłoszenia: 62  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego (Łapanów)

Łapanów 195, 32-740 Łapanów


Data zgłoszenia: 2023-09-20 20:50  •  Numer zgłoszenia: 61  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kętach (Kęty)

ul. Szkolna 3, 32-650 Kęty


Data zgłoszenia: 2023-09-20 19:46  •  Numer zgłoszenia: 60  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach (Krzeszowice)

ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice


Data zgłoszenia: 2023-09-20 19:17  •  Numer zgłoszenia: 59  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima (Kraków)

ul. Tyniecka 122, 30-376


Data zgłoszenia: 2023-09-20 18:48  •  Numer zgłoszenia: 58

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Dudka w Niedźwiedzy (Niedźwiedza)

Niedźwiedza 130, 32-854 Porąbka Uszewska


Data zgłoszenia: 2023-09-20 17:38  •  Numer zgłoszenia: 57  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego w Siekierczynie (Siekierczyna)

Siekierczyna 326, 34-600 Limanowa


Data zgłoszenia: 2023-09-20 15:30  •  Numer zgłoszenia: 56  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego (Płaza)

Wiosny Ludów 2


Data zgłoszenia: 2023-09-20 15:02  •  Numer zgłoszenia: 55  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Wiśniowej (Wiśniowa)

32-412 Wiśniowa 323


Data zgłoszenia: 2023-09-20 14:39  •  Numer zgłoszenia: 54  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Skrzypnem (Skrzypne)

ul. św. Jadwigi Królowej 128


Data zgłoszenia: 2023-09-20 12:03  •  Numer zgłoszenia: 53  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zbydniowie (Zbydniów)

Zbydniów 80, 32-741 Tarnawa


Data zgłoszenia: 2023-09-20 11:05  •  Numer zgłoszenia: 52  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Radgoszcz)

33-207 Radgoszcz, Pl. św. Kazimierza 10


Data zgłoszenia: 2023-09-20 11:01  •  Numer zgłoszenia: 51  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu (Oświęcim)

32-602 Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a


Data zgłoszenia: 2023-09-20 10:38  •  Numer zgłoszenia: 50  •  Potwierdzone

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema (Bibice)

Graniczna 111, 32-087 Bibice


Data zgłoszenia: 2023-09-20 10:03  •  Numer zgłoszenia: 49  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach (Mikołajowice)

Mikołajowice 168


Data zgłoszenia: 2023-09-19 20:53  •  Numer zgłoszenia: 48  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pcimiu (Pcim)

32-432 Pcim 599


Data zgłoszenia: 2023-09-19 20:47  •  Numer zgłoszenia: 47  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla (Kraków)

ul. F. Szlachtowskiego 31


Data zgłoszenia: 2023-09-19 20:15  •  Numer zgłoszenia: 46  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych (Więcławice Stare)

ul. św. Jakuba 94, 32-091 Michałowice


Data zgłoszenia: 2023-09-19 18:56  •  Numer zgłoszenia: 45  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych (Kraków)

ul. K. Wierzyńskiego 3, 30-198 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-19 18:42  •  Numer zgłoszenia: 44  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 im. Henryka Sienkiewicza (Kraków)

os. Na Stoku


Data zgłoszenia: 2023-09-19 18:40  •  Numer zgłoszenia: 43  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Raciechowicach (Raciechowice)

32-415 Raciechowice 106


Data zgłoszenia: 2023-09-19 17:33  •  Numer zgłoszenia: 42  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach ze Szkoła Podstawową Filialną w Dziale (Pieniążkowice)

Pieniążkowice 142


Data zgłoszenia: 2023-09-19 16:47  •  Numer zgłoszenia: 41  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie (Tarnów)

Kopernika 5, 33-100


Data zgłoszenia: 2023-09-19 16:00  •  Numer zgłoszenia: 40  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku (Rudnik)

ul. Szkolna 55, 32-440 Sułkowice


Data zgłoszenia: 2023-09-19 15:08  •  Numer zgłoszenia: 39  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 27 (Kraków)

Podedworze


Data zgłoszenia: 2023-09-19 14:18  •  Numer zgłoszenia: 38  •  Potwierdzone

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wieliczka Montessori School (Wieliczka)

Daniłowicza 2, 32-020


Data zgłoszenia: 2023-09-19 13:57  •  Numer zgłoszenia: 37  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 109 (Kraków)

31-214 Kraków ul. Mackiewicza15


Data zgłoszenia: 2023-09-19 13:51  •  Numer zgłoszenia: 36  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Kochanowskiego (Kraków)

ul. Erazma Jerzmanowskiego 6, 30-836


Data zgłoszenia: 2023-09-19 13:13  •  Numer zgłoszenia: 35  •  Potwierdzone

Zespół Państwowych Szkół Artystycznych (Zakopane)

Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane


Data zgłoszenia: 2023-09-19 10:48  •  Numer zgłoszenia: 34  •  Potwierdzone

Wierchy – Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków (Kraków)

ul. Radzikowskiego 52, 31-315 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-19 08:32  •  Numer zgłoszenia: 33  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Józefa Ryłko w Czernej (Czerna)

Czerna 274, 32-065 Krzeszowice


Data zgłoszenia: 2023-09-19 08:02  •  Numer zgłoszenia: 32  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta (Porabka Uszewska)

32-854 Porąbka Uszewska 306


Data zgłoszenia: 2023-09-19 07:27  •  Numer zgłoszenia: 31

Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach (Piekary)

Piekary 100


Data zgłoszenia: 2023-09-19 06:29  •  Numer zgłoszenia: 30  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Barbary (Bochnia)

Konfederatów Barskich


Data zgłoszenia: 2023-09-18 22:30  •  Numer zgłoszenia: 29  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa (Ryczówek)

ul. Dolna 12, 32-310 Klucze


Data zgłoszenia: 2023-09-18 22:13  •  Numer zgłoszenia: 28  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżówce (Stróżówka)

Stróżówka 159, 38 – 300 Gorlice


Data zgłoszenia: 2023-09-18 22:09  •  Numer zgłoszenia: 27  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach (Dominikowice)

Dominikowice 50, 38-303 Kobylanka


Data zgłoszenia: 2023-09-18 21:41  •  Numer zgłoszenia: 26

Szkoła Podstawowa im. E. Kleszczyńskiego (Radziemice)

32-107 Radziemice 2


Data zgłoszenia: 2023-09-18 21:24  •  Numer zgłoszenia: 25  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie (Kraków)

ul. Smoleńsk 5-7, 31-108 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-18 20:43  •  Numer zgłoszenia: 24  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 156 (Kraków)

31-586 Kraków, ul. Centalna 39


Data zgłoszenia: 2023-09-18 20:28  •  Numer zgłoszenia: 23  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Partyzantów (Lipnik)

32-412 Wiśniowa


Data zgłoszenia: 2023-09-18 19:47  •  Numer zgłoszenia: 22

Szkoła Podstawowa nr 113 im. L. Węgrzynowicza (Kraków)

ul. Stachiewicza 33, 31-328 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-18 19:27  •  Numer zgłoszenia: 21  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 141 (Kraków)

Sawy-Calińskiego 12, 31-999 Kraków


Data zgłoszenia: 2023-09-18 18:10  •  Numer zgłoszenia: 20  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie im. Kazimierza Wielkiego (Skawina)

Żwirki i Wigury 17


Data zgłoszenia: 2023-09-18 17:49  •  Numer zgłoszenia: 19  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie (Kacwin)

34-441 Kacwin ul. Jana Pawła II 41


Data zgłoszenia: 2023-09-18 13:26  •  Numer zgłoszenia: 18  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. A Mickiewicza (Świątniki Górne)

Bruchnalskiego 35, 32-040


Data zgłoszenia: 2023-09-18 11:59  •  Numer zgłoszenia: 17  •  Potwierdzone

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej (Rzezawa)

ul. Szkolna 11


Data zgłoszenia: 2023-09-18 11:53  •  Numer zgłoszenia: 16  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej (Raciborsko)

Raciborsko 71, 32-020 Wieliczka


Data zgłoszenia: 2023-09-18 11:25  •  Numer zgłoszenia: 15

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini (Trzebinia)

Osiedle Widokowe 21, 32-540 Trzebinia


Data zgłoszenia: 2023-09-18 11:23  •  Numer zgłoszenia: 14  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny (Ciężkowice)

ul. Tysiąclecia 12, 33-190


Data zgłoszenia: 2023-09-18 10:23  •  Numer zgłoszenia: 13  •  Potwierdzone

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. bł. kard. Stefana Wyszyńskiego w Jodłówce-Wałkach (Jodłówka-Wałki)

Jodłówka-Wałki 57, 33-150 Wola Rzędzińska


Data zgłoszenia: 2023-09-18 09:12  •  Numer zgłoszenia: 12  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach (Rodaki)

Strażacka 11, 32-310


Data zgłoszenia: 2023-09-18 08:20  •  Numer zgłoszenia: 11  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego (Zasań)

Zasań 91


Data zgłoszenia: 2023-09-18 08:15  •  Numer zgłoszenia: 10  •  Potwierdzone

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wieprzu (Wieprz)

Beskidzka 324


Data zgłoszenia: 2023-09-17 23:16  •  Numer zgłoszenia: 9  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza (Goszcza)

Szkolna 1, 32-010 Goszcza


Data zgłoszenia: 2023-09-17 22:52  •  Numer zgłoszenia: 8  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte (Myślenice)

Żeromskiego 2, 32-400 Myślenice


Data zgłoszenia: 2023-09-17 22:05  •  Numer zgłoszenia: 7  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Krauszowie (Krauszòw)

34-471 Ludźmierz, Krauszòw 55


Data zgłoszenia: 2023-09-17 21:26  •  Numer zgłoszenia: 6

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (Toporzysko)

Toporzysko 166, 34-240 Jordanów


Data zgłoszenia: 2023-09-17 21:03  •  Numer zgłoszenia: 5  •  Potwierdzone

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze (Zator)

ul. Kongresowa 11, 32-640


Data zgłoszenia: 2023-09-17 20:59  •  Numer zgłoszenia: 4  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego (Wadowice)

ul. Słowackiego 2


Data zgłoszenia: 2023-09-17 18:59  •  Numer zgłoszenia: 3  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stanisława Wyspieńskiego (Kraków)

ul. Stawowa 179


Data zgłoszenia: 2023-09-17 17:43  •  Numer zgłoszenia: 2

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku (Brzesko)

ul. Głowackiego 57


Data zgłoszenia: 2023-09-17 16:03  •  Numer zgłoszenia: 1  •  Potwierdzone

Szkoła Podstawowa nr 62 im. Komandora Porucznika Franciszka Dąbrowskiego (Kraków)

30-377 Kraków, ul. Ćwikłowa 1


• Krakowska Matematyka • 2007-2024 •